• Свеж
Honoro Гроздобер Windproof Ashtray со Капак,Метални Украсни Цигари Ashtray за Отворен и Затворен,Уникатен Tabletop Ashtray за Дома, Хотел,Убаво Подарок,Црвена Роза Бронза

Honoro Гроздобер Windproof Ashtray со Капак,Метални Украсни Цигари Ashtray за Отворен и Затворен,Уникатен Tabletop

DEN 420.00
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал:Премиум Цинк Легура + Убаво Рака Печат Модел.Големина : 4.1x4.1x5.1 инчи / Голем Капацитет : Може да се одржи околу 2 пакети на отпушоци од цигари.Стил : А wonderfull гроздобер windproof ashtray да светне вашата соба со чуден втиснување шема / специјален подарок за Роденден, Годишнини,Денот на Вљубените,Партијата Божиќ.Отворениот Метод : собори ashtray / капакот задржи пепел од дува од страна на ветрот и помалку пушат циркулираат.Купи со Доверба : Ние се гарантира квалитет и услуга, Целосна Наплата доколку сте незадоволни!.Опис не ќе се најде совршен начин да се покаже длабоката љубов за вашата пот, срце или сакана татко/мајка додека неговиот/нејзиниот роденден е само зад аголот?Земете го тоа лесно и се погледне на овој уникатен windproof ashtray, не е тоа оној што си секогаш лов за? ★Европската Ретро Зголеми Шема Гроздобер моделот дизајниран tabletop ashtray да светне вашата соба и да заличи на секого очи. ★Windproof Дизајн Новина windproof полу-затворен капак на дизајнот да се задржи пепел од дува од страна на ветрот,1 цигара носителот слот за пушење погодност. ★Трајни Цинк Легура Материјал Долго-траен,издржлив и лесен за миење. ★Совршен Подарок за Роденден,Божиќ,Нова Година и Денот на Вљубените Повеќе од практичен ashtray,ова ashtray е око-фаќање на вниманието декоративни ashtray и креативен подарок за мажите и жените пушачи.Спецификација : 1. Материјал : Премиум Цинк Легура 2. Големина(Dxšxv) : 10.5x10.5x13cm/4.1"x4.1"х5.1" 3. Модел : Антички Зголеми 4. Боја : Бронза,Црвена Бронза 5. Дизајн : Уникатен Собори Windproof Ashtray 6. Капацитет : Може да се Одржи околу 2 Пакети на отпушоци од Цигари 7. Применливи Прилики : Канцеларија,Дома,КТВ,Кафулиња,Бар,Хотел,Патио и Балкон 8. Убав Подарок : Специјален Подарок за Роденден,Денот на Вљубените,Божиќ и така натаму Пакување : 1 x Ashtray 1 x Мека Хартија Кутија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата