• Свеж
YJYdada Сечење На Косата Водоотпорен Крпа Салон Берберот Gown Кејп Фризерски Фризер

YJYdada Сечење На Косата Водоотпорен Крпа Салон Берберот Gown Кејп Фризерски Фризер

DEN 138.96
Достапно е за нарачката

Стока

Оваа кејп може да се користи во коса салон или дома.На кејп се водоотпорен функција.Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.Тоа е лесно да се чисти и да се постават нагоре.Големина : 140x100cm(приближно) Погоден за : Возрасни.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!. *Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет *Оваа кејп може да се користи во коса салон или дома. *На кејп се водоотпорен функција. *Тоа е исто така се заштити вашите клиенти облека кога се користи во боја на косата или перм итн. *Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.Тоа е лесно да се чисти и да се постават нагоре. *Големина : 140x100cm(приближно) *Погоден за : Возрасни *Боја : Црна *Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! *Пакет Содржина : *1 парче Фризер Кејп Gown Крпа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата