• Свеж
100 Парчиња Злато Бисер String за Лебдечки Свеќи (6 инчи) Вазна Спојници за Centerpieces Лажни Вештачки Лебди Бисери Монистра Свадба Партија Табела Дома Роденден Декорација

100 Парчиња Злато Бисер String за Лебдечки Свеќи (6 инчи) Вазна Спојници за Centerpieces Лажни Вештачки Лебди

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 100 парчиња 6 инчи(15cm) Злато Бисер String за Лебдечки Свеќи.Дизајн : Постоечкиот Поглед, ова String дизајн вазна спојници за centerpieces направи бисери лебди во вода не sukern до дното.Одговара : се Вклопува 2 инчен вазна и било вазна, 2 инчи, широк и погоре.Подготвен да се користи : Едноставно кажано лебди бисери стринг во нормален вода, без понатамошно аранжманот е потребен.Лебдечки Бисери Погоден Повод : вазна, centerpieces, diy лебди свеќа занаети или други полни со вода и вештачки цвеќиња за да се создаде вашата свадба , роденден, и одмор партија топло и романтична атмосфера, тоа е исто така убаво декорација на ресторан, бања, трпезариска маса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата