• Свеж
256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80
Достапно е за нарачката

Стока

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB/s, Пишува : 160 MB/s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA касети ви овозможи да се дуплираат 2.5" SATA хард дискови (до 9.5 mm дебелина) користејќи го вашиот KCLONE-5 HD-TWR модел Kanguru Клон хард диск duplicator.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата