• Свеж
Tthxqing Божиќ Подароци за Децата, Привремено Перат Боја на косата, Косата Креда Чешел за Девојки,за Нова Година, за Роденден, Децата Ден,Божиќ(C)

Tthxqing Божиќ Подароци за Децата, Привремено Перат Боја на косата, Косата Креда Чешел за Девојки,за Нова Година,

DEN 138.48
Достапно е за нарачката

Стока

Лесен за Користење : Со дизајн на фиксна чешел, тие се лесно да се примени за коса од врвот до дното, без дамка на вашите раце.Чувајте ги вашите раце боја за слободни.Оваа коса креда карактеристики мал чешел апликатори за да едноставно четка за коса.Не е Лесно да се Покаже Боја на Црна Бои може да се чисти едноставно со миење на косата како и обично со вода и шампон.Применливи Луѓе и Сцени : Една партија хит со деца; Погоден за Децата ден,роденден партии, Свадба, Клуб, Фестивали, Cosplay, Ангажирање, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година и сл, создавајќи ќе убав и уникатен изглед за себе.Кул подарок за девојчиња и пријатели.привремена боја на коса спреј во црвена привремена боја на коса спреј зелена привремена боја на коса спреј портокал привремена боја на коса спреј за ноќта на вештерките боја на коса спреј за привремена боја на коса спреј во боја на коса спреј за ноќта на вештерките боја на коса спреј во боја на коса спреј за деца.Нова Коса Креда Чешел Привремена Боја на Коса Боја за Деца, Мие Коса, Креда за Девојки за Нова Година Роденден DIY Деца Денот на ноќта на Вештерките Christmas Not Лесно се Покаже Боја на Црна Бои може да се чисти едноставно со миење на косата како и обично со вода и шампон.Применливи Луѓе и Сцени : Една партија хит со деца; Погоден за Децата ден,роденден партии, Свадба, Клуб, Фестивали, Cosplay, Ангажирање, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година и сл, создавајќи ќе убав и уникатен изглед за себе.Кул подарок за девојчиња и пријатели.Карактеристики : Единствена рачен дизајн, за да се избегнат процесот на коса, боја на рака и непријатна clothes Use повеќе удобен и удобно, па лесно можете да уживате во привремено губење на боење производи ви даде убавина и joy Own чешел, решавање на коса производи на пазарот, нерамна боја, лесно caking проблем боли hair Even три-димензионални боја длабочина, намалување на штета на косата, нека вашата коса повеќе еластична во коса боја process Easy во боја, лесно да се чисти, нема влажна коса, можете да чешел светлина color Usage : одржување на еден чешел, чешел косата долу може да се бараат дамки.Уникатен дизајн, двојно главата comb Package Содржина : 1 PC Привремено Губење на Креда Боја во Прав Со Чешел Салон за Коса, лак за женски Боички DIY.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата