• Свеж
100pcs L Тип на Монтирање на Нозе Игра Конзола Плоча Фиксна Пластични Нозе со Завртка 2cm

100pcs L Тип на Монтирање на Нозе Игра Конзола Плоча Фиксна Пластични Нозе со Завртка 2cm

DEN 433.68
Достапно е за нарачката

Стока

✔【100 Pcs】 Овој пакет се вклучени 100 компјутери L тип нозе, добра вредност за парите. ✔【Доаѓаат со Завртки】 Секој L тип монтажа нога доаѓа со 2 завртки за да се обезбеди одборот за тоа. ✔【Материјал】 Усвои високо квалитетни пластични, силни и издржливи во употреба. ✔【Функција】 Овие L тип монтажа нозе се специјално користи за одредување на игри одбор.Карактеристики : Материјал : пластични, челик Боја : бела Големина : 2 * 2 см/0.67 *0.67 инчен Навој дијаметар : 3 mm Тежина : 270 g Пакет се Вклучени : 100 * бела пластика нозе 200 * завртка Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 mm грешка, ви благодариме за вашето разбирање!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата