• Свеж
Foto&Tech Нерѓосувачки Челик Круг Повлечи Прстен Камера Рака Сплит Прстен за Мали фото Апарати (10 Парчиња, Злато)

Foto&Tech Нерѓосувачки Челик Круг Повлечи Прстен Камера Рака Сплит Прстен за Мали фото Апарати (10 Парчиња,

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Се користи за да Прикачете Врвка за Камерата Рака на Гкл.Наменет за SLR RF Mirrorless Точка и Пука компактен фото апарати.Забелешка : за тешки dslr фото апарати.Лесно да се инсталира.Прецизност направи трајни Повлечи Прстени.Изработени од 100% од не ' Рѓосувачки Челик за Сила & Издржливост.Се користи како Замена на Делови или резервни делови.Повлечи прстени помош ќе се реши прашање во случај дека не можете да не се поврзете камерата на рака или со рака на рака директно до камерата јамка.Фотографи ќе го ценат овој пакет на замена или резервни Сплит Прстени од Foto&Tech.Овие круг прстени прикачите на камерата не е на рака на гкл и се користи за поврзување на врат или рака на рака.Лесно да се инсталира, едноставно вметнете ја подели страна преку рака повлечи.Направени од цврст нерѓосувачки челик, овие Сплит Прстени се двете силни и издржливи.Сплит прстени се само како прстени, кои дојдоа со вашиот камера.Многу фотографи се задржи неколку пара корисна во случај еден пар се оштетени или изгубени.Foto&Tech Повлечи прстени помош ќе се реши прашање во случај дека не можете да не се поврзете камерата на рака или со рака на рака директно до камерата јамка.Круг Повлечи Прстен Size Material : Нерѓосувачки Steel Outer Прстенот со Дијаметар : 16.19 mm Inner Прстенот со Дијаметар : 13.87 mm Thickness : 1.27 mm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата