• Свеж
Lokyoo Заштитни Случај за AirTag 2021, 2-Pack СТП Кожа Tracker Носителот со Клучните Синџир, Лесна за Носење AirTag Маска за Клучеви, Ранци, Лагер Кеси, Blue & Браун

Lokyoo Заштитни Случај за AirTag 2021, 2-Pack СТП Кожа Tracker Носителот со Клучните Синџир, Лесна за Носење

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Lokyoo СТП кожа Заштитни Случај компатибилен со Apple Air Tag 2021 САМО.Компактен лесен дизајн додава само малку тежината на уредот.Квалитетот СТП кожа, пот-доказ, отпорно на гребење и издржливи во употреба, лесно да се отвори/затвори пролет прстен затворач, помагајќи да се брз заклучи/отклучи.Едноставен Дизајн - Едноставно, но роман дизајн за одржување Air Tag, лесен за употреба и носат со.Компатибилност : Специјално дизајнирани за Нови Air Tag 2021.Опис На Производот : 1.Квалитетна и мека стп кожа материјал со метален клуч синџир за да се обезбеди целосна заштита од капки, шокови и гребнатини.2. Лесен дизајн со лесно заклучување/отклучување пролет прстен затворач, може да помогне да се поврзе на Air Tag со вашите дневни потреби, како копчиња, автомобил клучеви, вреќи, лагер кеси за таблет или компјутер, така што предмети може да се следи.3. Едноставно, но роман дизајн за одржување Air Tag, квалитет на кожа, пот-доказ, отпорно на гребење и издржливи во употреба.Пакет : 2 x Заштитна Маска за Air Tag 2021.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата