• Свеж
Косата Влакна Спреј Апликатори Atomizer, Професионални Коса Зграда Влакна Млазницата Коса Задебелување на Алатки за Коса Салон или Домашна Употреба

Косата Влакна Спреј Апликатори Atomizer, Професионални Коса Зграда Влакна Млазницата Коса Задебелување на Алатки

DEN 270.96
Достапно е за нарачката

Стока

【Внимание】Оваа пумпа работи само за влакно maximizer коса влакна - тоа не е работа на шишиња. 【Униформа Прскање】Користење на sprayer го прави полесно за да ги растера влакна подеднакво. 【Влакна Спреј】спреј апликатори atomizador е посебно дизајниран за прецизно да се однесуваат на влакна во чистење област. 【Лесен за Употреба】Пумпа помага да се применуваат влакна на косата повеќе лесно, особено околу косата и краевите. 【Апликација】Тоа е идеален за пред косата, особено во врска со косата optimizer чешел.Опис : спреј апликатори atomizador е посебно дизајниран за прецизно да се однесуваат на влакна во чистење области.Користење на sprayer го прави полесно за да ги растера влакна подеднакво.Па тие изгледаат природно.Карактеристики : спреј апликатори atomizador е посебно дизајниран за прецизно да се однесуваат на влакна во чистење области.Користење на sprayer го прави полесно за да ги растера влакна подеднакво.Тоа е идеален за пред косата, особено во врска со косата optimizer чешел.Тоа е, исто така, одлично прикривање на корените и се вклопуваат коса екстензии.Тоа е совршен додаток за секој коса влакна корисникот.Спецификација : Предмет Тип : Апликација на Спреј Atomizador Боја : Црна Материјал : ABS Пакет Големина : Прибл. 5.5 x 5.5 x 6cm / 2.2 x 2.2 2.4 x инчен Пакет Тежина : Околу. 36g Пакет Листа : 1 x Спреј Апликација Atomizador.

Особините

Item Type:
Spray Application Atomizador
Color:
Black
Material:
ABS
Package Size:
Approx. 5.5 x 5.5 x 6cm / 2.2 x 2.2 x 2.4inch
Package Weight:
Approx. 36g
Package List:
1 x  Spray Application Atomizador :

Најдобрите понуди во категоријата