• Свеж
Малку Месечината Essentials Освежување & Зацврсна Магла, Lift Off, 4 мл.

Малку Месечината Essentials Освежување & Зацврсна Магла, Lift Off, 4 мл.

DEN 360.00
Достапно е за нарачката

Стока

МИРИСОТ : Ова чудо по-сонце лек е направен со алое вера за да се обезбеди ладење, благотворно делува на кожата.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Дестилирана Вода (Аква), Вештерка Шумска (Hamamelis Virgniana), Алое (Aloe Barbadenis Лист Сок), Масло од Лаванда (Lavendula Angustifolia), Еукалиптус Globulus Масло, Масло од Рузмарин (Розмаринус Officinalis), Lemongrass Масло (Cymbopogon Schoenanthus), Масло Нане (Mentha Piperita), Spearmint Масло (Mentha Spicata).ЗА НАС : Сите Малку Месечината Essentials производи се суровост-бесплатно, планетата пријателски и рачно изработени од нашиот тим во САД.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Можете да бидете сигурни дека етерични масла што се користат се од највисок квалитет и никогаш не растворувач извлечена!.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Тресат Добро.Spritz 3-5 пати на лицето, вратот, облека или околина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата