• Свеж
Qualcomm / Atheros AR9565 QCWB335 Половина Мини-PCIe PCI-Експрес WLAN WiFi Wireless BT Bluetooth Картичка Замена за dell DW1705 C3Y4J 5GC50

Qualcomm / Atheros AR9565 QCWB335 Половина Мини-PCIe PCI-Експрес WLAN WiFi Wireless BT Bluetooth Картичка Замена

DEN 1588.80
Достапно е за нарачката

Стока

Qualcomm Atheros.QCWB335. 802.11 b/g/n + БТ.Половина Мини PCI-e.за Dell верзија.Препорачуваме употреба на Безжичен модул исто како и оригиналниот дел број (DPN).Ве молиме потврдете го со нас, ако надградба или не се сигурни дека вашиот компатибилен лаптоп.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата