• Свеж
Horseware Рамбо Хеликс Стабилна Состојба, Ќебе за Коњ, Црвена/Јаглен, 69

Horseware Рамбо Хеликс Стабилна Состојба, Ќебе за Коњ, Црвена/Јаглен, 69

DEN 1271.76
Достапно е за нарачката

Стока

ВЛАГА WICKING : Направен со напредни бранеа полиестер и последниот од влага управување со технологија.V ПРЕД - Surefit Вратот дизајн со V-пред затворање и ногата сводови да се даде слобода на движење.РАЗНОВРСНА - разноврсна ќебе кое суши коњ брзо и може да се користи и како ладилник, стабилна состојба или патување sheet.CLASS - Филе, string, крстот surcingles и сега со додадена Horseware логото на вратот.МНОГУ ГОЛЕМИНИ - Доаѓа во спектар на големини, од 60" - 87" за најдобро одговара на вашиот коњи.Surefit Вратот дизајн со V-пред затворање L., на пример, сводови да се даде слобода на движење Fi.llet низа и крстот surcingles Дис.c пред затворање.На Horseware Ирска Хеликс Стабилна Состојба е разноврсна руг кои суши коњ брзо и може да се користи и како ладилник, стабилна состојба или патни листови.Surefit Вратот дизајн со V-пред затворање Нога сводови да се даде слобода на движење Филе низа и крстот surcingles Дискот пред затворање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата