• Свеж
Vanstalk Канцеларија Телефони Слушалките w/Лесни Headband, Бучава Поништување на Микрофон RJ9 приклучок за Слушалки за ShoreTel IP100 IP212 IP212K IP230 IP265 IP530 IP560 IP560G IP565 IP565G IP655 420 480 480G 485(VT10

Vanstalk Канцеларија Телефони Слушалките w/Лесни Headband, Бучава Поништување на Микрофон RJ9 приклучок за Слушалки

DEN 1190.40
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со Mitel 5000, 5010, 5020, 5040, 5055, 5140, 5201, 5205, 5207, 5210, 5212, 5215, 5220, 5224, 5230, 5235, 5240, 5250, 5312, 5324, 5330, 5340, 5550. Avaya 6402 D, 6408 D+, 6416 D+М, 6424 D+М, 8403, 8410 D, 8434 DX, 4406 D+, 4412 D+, 4424 D+, 4424 LD+, 1120, 1140, 1165, 1210, 1220, 1230, 1408, 1416, 2410, 2420, 4610, 4610 SW, 4612, 4620, 4620 SW, 4621, 4621 SW, 4622, 4622 SW, 4625. ВИДИ ПОВЕЌЕ КОМПАТИБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЛИСТАТА ЗА ОПИС.ГОЛЕМА ИЗДРЖЛИВОСТ : Високо квалитетни звучници, флексибилни метал микрофон бум и сигурен пластични делови се направи оваа call центар слушалки посилна и потрајни.БЕЗ Микрофон го исклучите / Контрола на Јачина на звук вграден во.УДОБНОСТА НОСИ : Ултра лесни за статистика телефонски слушалки со прилагодливи headband да одговара за различни глава големини, и супер меки leatherette уво перница за долго носење на удобност.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЗВУК : Карактеристики на бучава поништување на микрофон за да се намали бучавата во позадина, акустична шок заштита да го заштитите вашиот слух, се обезбеди на корисниците лесно и јасна комуникација за call центри, канцеларии и услужни центри, дури и во бучна средина.Компатибилен Телефон Листа(Дел) : Aastra : 2465, 2564, 480, 480e, 480i, 51i, 53i, 55i, 57i, 57i CT, 554, 564, 565, i733, 1120e, 1140e, 1150e, 1210, 1220, 1230, i2002, i2004, IP i2004, Фаза II i2052, 7406, 8540, 9617, 6730i, 6731i, 6739i, 6751i, 6753i, 6755i, 6757i, КТ 7446i, 9112 ,9133i, 9116, 9143i, 9480i, M2216 (ACD јас или ACD II), M3905, M4000, M4020, M7208, M7308, M7310, M7316, M7324, M4000, M4020, M5208, M5209, M5216, M5317, M7900, M8001, M8003, M9009, M9516. Mitel : 5000, 5010, 5020, 5040, 5055, 5140, 5201, 5205, 5207, 5210, 5212, 5215, 5220, 5224, 5230, 5235, 5240, 5250, 5312, 5324, 5330, 5340, 5550, Super Set 4015, 4025, 4125, 4150 модели.AVAYA : 6402 D, 6408 D+, 6416 D+М, 6424 D+М, 8403, 8410 D, 8434 DX, 4406 D+, 4412 D+, 4424 D+, 4424 LD+, 1120, 1140, 1165, 1210, 1220, 1230, 1408, 1416, 2410, 2420, 4610, 4610 SW, 4612, 4620, 4620 SW, 4621, 4621 SW, 4622, 4622 SW, 4625, 4625 W, 4630, 4630 SW, 5410, 5420, 5610, 5620, 5621, 5625, 9404, 9406, 9408, 9504, 9508, ДТ,1 DT3, DT5, QE4610. Компатибилен со Plantronics : A100, S10, S11, S12, s50 на унодц, T10, T20, T50, T100, T110, СП-02, СП-04, SP-05, A100, T50, T100, PLX-400, PLX-500. Shore Tel Телефон : IP100, IP212, IP212 K, IP230, IP265, IP530, IP560, IP560 G, IP565, IP565 G, IP655, 420,480, 480 G, 485. NEC : Електра Елита IPK Dterm Серија E модели DTU-8 DTU-8 D DTU-16 DTU-16 D DTU-32 DTU-32 D ДТП-8 ДТП-8 D ДТП-16 ДТП-16 D ДТП-32 ДТП-32 D DTH-8 DTH-8 D DTH-16 DTH-16 D DTH-32 DTH-32 D DT300 DT310 DT330 DT700 DT730 DT750 Dterm Серија јас DSX DTL ДТП DTR DTU СЕРИЈА ТЕЛЕФОНИ се Стремат Ако не можете да најдете моделот на вашиот телефон, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за компатибилност водич.Vanstalk Телефонски Слушалки Monaural со Бучава Поништување на Микрофон, Call Center Слушалки RJ9 за Aastra 9116 2465 6739i Avaya 5420 1120 Mitel 5055 Компатибилен со Plantronics T50 Shore Tel IP230(VT10 SA1).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата