• Свеж
AIEX 24pcs 3D Пеперутка Ѕид Налепници 3 Големини Пеперутка Ѕид Decals Соба (Златен)

AIEX 24pcs 3D Пеперутка Ѕид Налепници 3 Големини Пеперутка Ѕид Decals Соба (Златен)

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакетот Вклучува : ќе добиете 24pcs 3 D пеперутка налепници во 3 различни големини, вклучувајќи 8pcs 8cm/ 3.14 инчен за минимална големина, 8pcs 10см / 3.93 инчен за средна големина и 8pcs 12cm / 4.72 инчен за максимална големина.Доаѓа со 2pcs двострано ленти. 3 D Шупливи-врежан Дизајн : Оваа група на пеперутка украси е дизајниран со шупливи и 3 D ефект, грациозни линии и живописни калапи, нежен детален преглед и доаѓа со огледало материјал.3 D ефект дизајн обезбедува пеперутки со богата три-димензионален ефект.Под светлина и сенка состојба, овие 3 D пеперутки ќе бидат живописни жив во вашата соба.Лесно да се Применуваат : Оваа група на пеперутка налепници може да се примени на било каква мазна површина, вклучувајќи ѕидови, плакари, пластика, лаптопи, фрижидери, врати и така натаму.Вие само треба да притиснете на налепници врз насочени места за секунди и тие ќе се држи тесна на тоа.Добро Adhesiveness : пеперутка налепници се со добар adhesiveness, вие не мора да се грижите за нив паѓа надвор од ѕидови или други прилог места.Тие се, исто така, се отстранува и многу лесно да бидат отстранети од таргетираните места.Широк Апликации : Овие метални 3 D пеперутка налепници се добри нешта за вас да го истакнам вашиот личен вкус.Погоден за торта декорација, балон garlands, позадина украси за некои прилики како што се различни тема партии, фотографија потекло, свадби, роденден партии и така натаму.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата