• Свеж
LeeZAKA петокрака Ѕвезда Мешајќи Лажичка Нерѓосувачки Челик Flatware Додатоци за да го Вкусат Торта Десерт,Сребро.

LeeZAKA петокрака Ѕвезда Мешајќи Лажичка Нерѓосувачки Челик Flatware Додатоци за да го Вкусат Торта Десерт,Сребро.

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 1 компјутер.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Производ Големина : Должина и ширина 5.63*1.61 инчен грешка 0.39 инч.Мазна површина ти дава удобно рака чувство, лесно да се мијат.Тоа е погоден за повеќето чаши, па вие не мора да се грижите за soiling вашите раце кога мешање кафе или чај со млеко.Опис на производот:Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Size : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина 5.63*1.61 inch Color : Сребрена/Златниот/Розово Злато/Шарени/Црна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата