• Свеж
X-DREE 2 парчиња 2.4 mm Кол Бакар Beaded Конектор Топката Копче Синџир Злато на Ѕвонење 50cm Должина(2 парчиња 2.4 mm Кол Conector Един Cuentas де Cobre Bola Llavero Tono Дорадо 50cm Longitud

X-DREE 2 парчиња 2.4 mm Кол Бакар Beaded Конектор Топката Копче Синџир Злато на Ѕвонење 50cm Должина(2 парчиња

DEN 1209.60
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Copper.Net Тежина : 10g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Бакар Beaded Конектор Копче за Синџир.Главната Боја : Злато Тон; Име На Производ : Бакар Beaded Конектор Копче За Синџир.Бакар Beaded Конектор Кол : 2.4 mm/0.095 во(iámetro del conector де cuentas де cobre : 2.4 mm / 0.095 pulg.Синџир Должина : 50cm/20in(Longitud де ла cadena : 50cm / 20in. 2 парчиња 2.4 mm Кол Бакар Beaded Конектор Топката Копче Синџир Злато на Ѕвонење 50cm Length Description : Висок Квалитет на Бакар beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish2pcs 2.4 mm Кол Conector Един Cuentas де Cobre Bola Llavero Tono Дорадо "50cm Longitud País де Fabricación : КИНА; Материјал : Cobre Peso neto : 10 g; Contenido del paquete : Llavero де conector moldeado един cuentas де cobre 2 парчиња x Color директорот : Tono дорадо"; Nombre del producto : Cadena де conector един cuentas де cobreiámetro del conector де cuentas де cobre : 2.4 mm / 0.095 pulg.Longitud де ла cadena : 50cm / 20in.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата