• Свеж
MEMZI ПРО 16GB Класа 10 90MB/s Микро SDHC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Samsung Галакси J7 Серија на мобилните Телефони

MEMZI ПРО 16GB Класа 10 90MB/s Микро SDHC Мемориска Картичка со SD Адаптер за Samsung Галакси J7 Серија на мобилните

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

Идеално, ако ви е потребна Високи Перформанси мемориската картичка за вашиот Паметен Телефон, Phablet или Таблет КОМПЈУТЕР.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата