• Свеж
Pup-Peroni Оригиналниот Вкус на Сланина Куче Закуски 5.6 оз

Pup-Peroni Оригиналниот Вкус на Сланина Куче Закуски 5.6 оз

DEN 210.24
Достапно е за нарачката

Стока

Оригиналниот бавно се готви.Направени со вистински сланина!.Природен чад вкус.Кученца љубовта на вистински месо вкус на Pup-Peroni(r) куче закуски!Со секој навалите главата и секој опашка wag, нашите кученца се знае како да се зборува за нас.И со срдечна вистински месо вкус и mouthwatering арома, само Pup-Peroni(r) куче закуски нека вашиот најдобар пријател, знаете дека сте слушање.Бавно се готви за стабилна вкус, Pup-Peroni(r) куче оброк се неодолива лекување дека кучињата љубов.Pup-Peroni(r) куче закуски кучиња само знам(tm).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата