• Свеж
Boquite Денот на Вљубените Карневал Микро Eyelash Продолжување Четка,Микро Eyelash Четка Applicators 5 Бои Косата Concealer Коса Влакна во Прав(Среден Браун)

Boquite Денот на Вљубените Карневал Микро Eyelash Продолжување Четка,Микро Eyelash Четка Applicators 5 Бои Косата

DEN 1651.20
Достапно е за нарачката

Стока

Влакна, мешавина undetachably со вашиот постоечки коса, веднаш се прави тоа полна и густа.Изработени од природни и не-токсични состојки, тоа нема стимулација и не прави никаква штета на вашата коса и нема да ги заглави порите.Тоа само е потребно кратко време да стапи на сила, совршен за средби, работа, патување, и др.Нејзините microfibers остане цврсто на место преку ветер, дожд и потење за подолго-трајни резултати.Косата зграда влакна работа со сите типови коса и текстури.Опис : На косата влакна рефил торба е дизајниран за реупотреба и твојата празна коса влакна контејнер.Тоа е направено на природен памук во прав и минерални состав, веднаш може да се направи косата погуста.Влакна, мешавина undetachably со вашиот постоечки коса, веднаш се прави тоа полна и густа.Карактеристики : Неговата microfibers остане цврсто на место преку ветер, дожд и потење за подолго-трајни резултати.Изработени од природни и не-токсични состојки, тоа нема стимулација и не прави никаква штета на вашата коса и нема да ги заглави порите.Влакна, мешавина undetachably со вашиот постоечки коса, веднаш се прави тоа полна и густа.Тоа само е потребно кратко време да стапи на сила, совршен за средби, работа, патување, и др.Косата зграда влакна работа со сите типови коса и текстури.Косата градење на влакна може да се меша да се најдат најблиските исти боја на вашата коса.Спецификација : Предмет Тип : Коса Зграда Влакна Факултативна Бои : Црна, Темно Кафена, Средни Кафена, Светло Кафена, Бела Нето Тежина : 25g / 0.88 оз Пакет Тежина : Околу. 100g Пакет Листа : 1 x Коса Зграда Влакна Забелешка : За надворешна употреба само.Ако иритација или осипот се појавува прекине употреба.Избегнувајте контакт со очите.Да се избегне вдишување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата