• Свеж
Гума Grommet за 9/16 Дупка - P/N 2279-5 Пакет

Гума Grommet за 9/16 Дупка - P/N 2279-5 Пакет

DEN 501.60
Достапно е за нарачката

Стока

P/N 2279 Grommet - 5 Pack - за 9/16" Панел Hole Grommets може да се користи за да се пополни дупките во панели за амортизирање, затворање, изолирање и заштита на жици и објекти минува низ.Референца табелата погоре за овие Димензии Grommet Димензии - P/N 2279(А) 3/16" Grommet Дупка (Б) 1/16" Панел Дебелина (C) 9/16" Панел Дупка (D) 3/4" Grommet OD (E) 3/16" Grommet Висина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата