• Свеж
Капитал В. Медиуми Едноставен Телефон се Залагаме за Автомобил

Капитал В. Медиуми Едноставен Телефон се Залагаме за Автомобил

DEN 166.80
Достапно е за нарачката

Стока

НИЗОК ПРОФИЛ Вклопува во кога не е во употреба.САМО ЛЕПИЛО Кора и се држи лепило инсталиран.ЛЕСНО ДА се ВИДИ Во нормален возење линија на видливост.УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА Одговара на многу популарни паметни телефони.SPACER ВКЛУЧЕНИ потенка паметни телефони.Низок профил телефонот стои дека е во прилог на трката во предниот дел на управувач за лесно и безбедно за навигација.Се вклопува многу паметни телефони.Вклучува 2 парчиња. (Проверете димензии за да се потврди телефон одговара).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата