• Свеж
UpBright Нови AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Кембриџ Аудио Топаз SR10 Стерео Приемник, Кембриџ Аудио Minx X500 CA629

UpBright Нови AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Кембриџ

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови AC Во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Кембриџ Аудио Топаз SR10 Стерео Приемник.Компатибилен со : Кембриџ Аудио Minx X500 CA629 Напојува Subwoofer.Up Bright Нови AC Во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Кембриџ Аудио Топаз SR10 Стерео Приемник CECCCROHS 100-240.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата