• Свеж
Dylandy Писмо Пенкало Торба Едноставна Платно Мажите и Жените Студентите Канцелариски Торба за Чување Биро Канцелариски Складирање Залихи

Dylandy Писмо Пенкало Торба Едноставна Платно Мажите и Жените Студентите Канцелариски Торба за Чување Биро Канцелариски

DEN 134.64
Достапно е за нарачката

Стока

Пенкало торба направени од издржлив платно,погодна можност за студентите или канцеларијата на работниците.Може да се користи како молив случај,шминка торба.Може да се работи како молив случај, козметички торба, мобилен телефон торба и монети торба.Тоа е погоден за канцеларија, училиште, дома и во секојдневниот живот.Торба направи здрав со силна патент.Пакетот вклучува : 1 x Пенкало Торба.Материјал : Canvas Size : 19cm*8.5 cm*3.5 cm Very пријатен, лесен и компактен, но со добар капацитет идеални за чување моливи или козметички комплет.Тоа може да се сместат пенкало, молив, острилка, гумичка, картички, копчиња, козметика итн.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се справи со вашиот проблем.Известување : Поради екранот проблеми, не може да постои малку боја разликата помеѓу објекти и слики.Прашува : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm грешка, ве молиме да се разбере.Пакет Including1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата