• Свеж
Dutro W-S82.5 8 X 2-1/2 X 5/8 Цврсти Гумени Тркала, 5/8 Тркало Имајќи

Dutro W-S82.5 8 X 2-1/2 X 5/8 Цврсти Гумени Тркала, 5/8 Тркало Имајќи

DEN 561.12
Достапно е за нарачката

Стока

8" x 2-1/2" x 5/8" цврсти гумени тркала. 5/8" топката имајќи.Дебела мека гума на поли центар.Директно одиш. 8" x 2-1/2" x 5/8" цврсти гумени тркала. 5/8" топката имајќи.Дебела мека гума на поли центар.Директно одиш.Форумот центар, центар должина : 2-1/4" (*зборуваше стил центар*).Каде што се користи (резиме) : испорака камиони - 137, 138.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата