• Свеж
HNQH LED Прстен Светлина,4.7 Инчен Прстен Светлина USB LED Прстен со Стенд се Залагаме за Стриминг Шминка YouTube Видео Снимање Фотографија Телефон Selfie

HNQH LED Прстен Светлина,4.7 Инчен Прстен Светлина USB LED Прстен со Стенд се Залагаме за Стриминг Шминка YouTube

DEN 1936.80
Достапно е за нарачката

Стока

Лесен и Лесно да се Инсталира и да ги Отстраните - LED прстен светлината може да се монтира на сопственикот и го однесе насекаде, тоа исто така може да бидат отстранети од стојат во секое време.Лесни & Преносни Дизајн - Лесен за употреба и се носат кога ќе патуваат или работат на отворено и сл.Енергија-заштеда & Одлична Дисипација - прстен светлина е направен од 40pcs енергија LED монистра, тоа топлина дисипација е одлична, постојан струја диск и висока боја рендерирање, подобрување на тонот на кожата во портрети фотографија.Две Tripod - Виткање висина 17.7 см, се одвиваат 20cm.Круг заградата : се собираат 18cm, се повлече до 28cm.Погодност Полнење преку USB - USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се поврзете домаќин компјутер, лаптоп, мобилен моќ и USB полнач.Ќе бидете во можност да уживаат во ПРЕДВОДЕНА прстен светлина во секое време слободни.Голема Апликација - Тоа е широко се применува за надворешна фото светлина, пополнување светлина во затворен простор, портрет, мода, реклама фотографии, снимање на видео и слично.Опис : Функција : Лесен и пренослив дизајн : Лесен за употреба и се носат кога ќе патуваат или работат на отворено и сл.Широка примена : Тоа е широко се применува за надворешна фото светлина, пополнување светлина во затворен простор, портрет, мода, реклама фотографии, снимање на видео и слично.Спецификации : Tripod : Виткање висина 17.7 см, се одвиваат 20cm Round заградата : се собираат 18cm, се повлече до 28cm Package се Вклучени : Пакет 1 : 1*LED Прстен + 1* Holder Package 2 : 1* Држач (Зависи од она што ќе го купи).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата