• Свеж
8 Парчиња Сирење Ножеви Сет со Бамбус Дрво Рачки од Нерѓосувачки Челик Сирење Slicer Сирење Машина (Сирење Нож, Хлапак,Вилушка и Засилувач)

8 Парчиња Сирење Ножеви Сет со Бамбус Дрво Рачки од Нерѓосувачки Челик Сирење Slicer Сирење Машина (Сирење Нож,

DEN 426.72
Достапно е за нарачката

Стока

8 Парчиња Поставени Сирење Ножеви и Вклучува : 2 ширење ножеви за кревка сирење, 2 мини предници за стегање сирење, 2 мини spatulas за сечење кашкавалите, 2 тесен за сечење полу-кашкавалите и меки сирења Рамен нож.Неверојатен Дизајн : Исклучителен дизајн, таписерии и компактен, совршена комбинација од нерѓосувачки челик и дрво, погоден за секоја прилика.Лесен за Чистење : Лесно да се чисти и да ги чува, само едноставно миење на рацете, нема простор е потребно, го извади кога ви треба.Погоден за : Погоден за сите видови на сирење, погоден за сите прилики,Одлична за сечење и јаде сирење, или за потопување или со ширење или како декоративни путер нож, ајде ќе уживаат во сирење подобро.Совршен Подарок : Идеален како подарок за невести и сирење љубовници, но исто така и како роденденски подарок и housewarming подарок.HONANK 8 Парчиња Поставени Сирење Ножеви -Ова сирење комплет ви овозможува да се намали и да јадат било вид на сирење брзо и лесно. -Лесно да се чистат, лесен и лесно да ги сместите во вашата кујна кабинет. -Совршена услуга алатка за секоја прилика. -Совршен подарок за невести и сирење љубовници.Исто така, голем роденден подароци и housewarming подарок .Сет Вклучува : 2 ширење ножеви за кревка сирења. 2 мини предници за стегање сирење. 2 мини spatulas за сечење кашкавалите.2 тесен за сечење полу-кашкавалите и меки сирења Рамен нож.Спецификација : Материјал : Дрвена Рачка & Нерѓосувачки Челик Сечилото.Боја : Како на сликата покажува.Количина : 8pcs.Нула ризик : Ако не сте задоволни со било кој од нашите производи, ние ќе ви обезбедиме со целосно враќање на средствата.

Особините

Material:
Wooden Handle & Stainless Steel Blade.
Color:
As picture shows.
Quantity:
8pcs.
Zero risk:
If you are not satisfied with any of our products, we will provide you with a full refund.

Најдобрите понуди во категоријата