• Свеж
S Мазна Snap Ranger Сина

S Мазна Snap Ranger Сина

DEN 480.00
Достапно е за нарачката

Стока

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Snap Ranger Сина.Snap Ranger Син Екран 2.4" / Задна Камера Vga Со Flash / Факел, Предводена / Mp3 Плеер / Dual Sim / Батерија 650 Mah / Rom Меморија 32 Mb / Меморија Ram меморија 32 Mb / Support Micro Sd До 8 Gb / Vibracall / Fm Безжичните Радио / Технологија 2 G Gsm 850/900/1800/1900.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата