• Свеж
POPETPOP Птица Костур Стојат, Тркалезни Дрвени Отскочна за Кафез Игралиште Кафез Додатоци за Мали Parakeets Папагал Budgies Lovebirds (6-8cm)

POPETPOP Птица Костур Стојат, Тркалезни Дрвени Отскочна за Кафез Игралиште Кафез Додатоци за Мали Parakeets

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Птица Костур Стојат Карактеристики со стабилна и цврста структура, многу е лесно да се инсталира за едноставна операција.Папагалот песок костур обезбедува одлични нога вежбање и исечените нокти природно, џвака, како и, Нерамни површини да им даде на вашиот птица удобно контролирани зафат.Нашите Папагал Џвакање Играчка може да се користи за ублажување на притисокот и досада, и да ги задоволи навика на качување и гризе за птици.Птица Костур Стојат : вистински гранка за вашиот папагал птици да застане, се искачи или да си игра со тоа.Ги прават да се чувствуваат во дивината.Птичји Кафез Додатоци : може да се користи како birdcage играчка или качување по скали, обезбедување убаво и пријатно место за вежбање, ги ублажува досада, и се зголемува ниво на активност, Ова дрво птици костур може да ви помогне да се опуштите и декомпресија кога ќе игра со твоите conures.Опис УЖИВААТ ВО ЗАБАВА- Забавно да се игра, се искачи и останатите, ги ублажува досада и се зголемува ниво на активност, Костур играчка обезбедува на вашето домашно милениче со убаво и пријатно место за играње и вежбање.Карактеристики - Птица Костур Платформа Боја : Како што е прикажано - Птица Костур Платформа Материјал : Природно Дрво - Птица Костур Платформа Големина : 6x6x2cm Пакет Вклучувајќи 1pc x Птица Костур Платформа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата