• Свеж
Тимот на Xena се состои (XZA-150 Кабелот и Адаптерот Комбо за Мотор Диск-Заклучување на Алармот

Тимот на Xena се состои (XZA-150 Кабелот и Адаптерот Комбо за Мотор Диск-Заклучување на Алармот

DEN 718.80
Достапно е за нарачката

Стока

За користење со тимот на XENA се состои Диск-Заклучување на Алармот XZZ6 L Серија. 150cm Челик Јамка Кабел.Тимот на XENA се состои Диск-Заклучување на Алармот се продава одделно.Овој иновативен дизајн се протега на дофат на XENA се грижи за информираноста диск-заклучување на алармот за да го tether вашиот мопед или мотоцикл на фиксна објект како што е пол или земјата сидро сите со твоите XENA се грижи за информираноста диск-заклучува во место на диск кочница.Едноставно циклус на кабел преку адаптер позиција во диск-слот на вашиот XENA се грижи за информираноста диск-заклучување на алармот и да се заклучува во место, што е нормално.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата