• Свеж
OdontoMed2011 C-крива Помине Pinching Алатка Магично Стапче Акрилик Гел Совети Мулти-функција Млади Боја (Црна)

OdontoMed2011 C-крива Помине Pinching Алатка Магично Стапче Акрилик Гел Совети Мулти-функција Млади Боја (Црна)

DEN 157.20
Достапно е за нарачката

Стока

C-крива Помине Pinching Алатка Магично Стапче Акрилик Гел Совети Мулти-функција на Младите.Боја : Црна.Направени Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 C-крива Помине Pinching Алатка Магично Стапче Акрилик Гел Совети Мулти-функција на Младите ...НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата