• Свеж
Крава Шема Круг Стакло ashtray исклучителна десктоп декорација сопствени мали преносни ashtray

Крава Шема Круг Стакло ashtray исклучителна десктоп декорација сопствени мали преносни ashtray

DEN 1449.60
Достапно е за нарачката

Стока

Стакло. 【 Материјал Опис 】стакло[Додатоци структура]Стакло ashtray + не се лизга мат + 3 картичка чад падови. 【Производ перформанси】производот е направен од стакло, а готовиот производ е транспарентен, без меурчиња, добро се рефракција, и кристално јасна; 3 картичка слотови дизајн, лесен и едноставен за употреба; на дното е опремен со црна анти-пропадна подлога за да се спречи моделот од се рбет и да се зголеми стабилноста на ashtray.Не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи; рабовите се полира и мазна, исклучителна не боли твоите раце, прикажувајќи различни вкусови, дневна соба, канцеларија, ente. 【Применливи сцена】 Исклучителна, стилски, и преносни ashtray, која се навраќа на еден мал простор, не само што може да се спречи пепел од оштетување на животната средина, но исто така може да се користи како десктоп декорација, погоден за дневна соба, спална соба, канцеларија, автомобил, биро и други украси.Тоа исто така може да се користи како исклучителен подарок за пријатели. 【Перење инструкции】производот може да се чисти со вода, а препорачливо е да се чисти редовно. 【Потсетник】сликата на екранот ефект и големина вовед се за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистинскиот производ.Ако постои мала разлика, тоа е нормален феномен и нема да бидат вклучени во по-продажбата на обработка категорија.Овој производ е јасна и убава шема дизајн, со не се лизга подлога на дното за да се спречи моделот од тоа да биде изгребани, зголемување на стабилноста на ashtray, не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи; работ е мазна и нежна, а не да му наштети на вашите раце.Без разлика дали тоа е за декорација или употреба, тоа е добар избор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата