• Свеж
Сликарот бате Зелен Бренд КП 150/8-Ден Сликар е Лента, Мулти-Површина, 18mm x 55m, Зелена, 1 Тркалаат (103371)

Сликарот бате Зелен Бренд КП 150/8-Ден Сликар е Лента, Мулти-Површина, 18mm x 55m, Зелена, 1 Тркалаат (103371)

DEN 578.40
Достапно е за нарачката

Стока

Сликарот бате Зелен бренд сликар е лента.Професионална одделение, мулти-површина.Медиум лепливоста.Во согласност добро да се криви или нерамни површини.УВ-отпорни.Професионална одделение, мулти-површина сликар е лента за внатрешни работи употреба на насликаните ѕидови, дограма, стакло, метал и винил.CP 150 Сликар бате Зелен бренд сликар е лента е медиум лепливоста маскирање решение дека ги отстранува чисто до осум дена, дури и во директна сончева светлина - и обезбедува професионални боја резултати во исклучителна вредност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата