• Свеж
Ресни Комплет за Возрасни Почетници, DIY Ресни Растенијата Закачалка за Полнење, Ресни Ѕид Виси Комплет, Уметности & Занает комплет - Вклучува Ресни Монистра, Дрвени D

Ресни Комплет за Возрасни Почетници, DIY Ресни Растенијата Закачалка за Полнење, Ресни Ѕид Виси Комплет, Уметности

DEN 430.80
Достапно е за нарачката

Стока

DIY РЕСНИ КОЛЕКЦИИ ЗА ПОЧЕТНИЦИ - Нуди комплетен сет на резерви да се направи фабрика закачалка или други Бохемски стил ѕид уметност.Комплет вклучува 100 метри на Природни Ресни string, 4 дрво dowels, 2 пакети од природни монистра, 6 различни дрвени прстени, 2 - метал S куки за бесење) и упатството.ЗАНАЕТЧИСКИ ПОГОН ЗАКАЧАЛКА ИЛИ ЅИД УМЕТНОСТ - занает на ресни фабрика за пропелер кој е совршен за бесење Pothos стил растенија.Ако немате зелена палец, FAUX растенија изгледаат одлично во нив, како и.РЕЛАКСИРАЧКИ & ТЕРАПЕВТСКИ - Бара да се Destress?На Dojoe Ресни колекции бараат од вас да ја добиете вашата креативните сокови тече и да исклучите вашиот ум на секојдневните стресови.Тие се совршени за crafter, hobbyist, изведувач, или секој гледа да destress со допирање во нивната креативна страна!.РЕСНИ УМЕТНОСТИ & ЗАНАЕТИ КОЛЕКЦИИ - совршен за полнење да се направи Ѕид Оркестарот или Растителни Закачалки да зачин на вашиот простор за живеење!Направи нешто и да му се даде на подарок на Ресни за вашите пријатели или за купување на комплет за подарок на вашиот занает-ентузијаст пријатели!. [100% Задоволство Гарантира] Искуство Ресни грижете се-бесплатно, бидејќи ние ќе ви ги понудиме целосна наплата или замена ако за било која причина не сте незадоволни. 1 - 100 Двор 3мм Природни Ресни Кабелот. 4 - 8 Инчен Природни Недовршени Дрвени Dowels. 2 - 3.5 x 1.5 Инчен Метал S куки. 2 - 2 Инчен Дијаметар Природни Недовршени Дрвени Прстени. 2 - 1.5 Инчен Дијаметар Природни Недовршени Дрвени Прстени. 2 - 1 Инчен Дијаметар Природни Недовршени Дрвени Прстени. 1 - Упатството.Употреба на Dowels да занает Бохемски Стил Ѕид Уметност.На Метал S куките се одличен начин да се откажам растенијата на сопствениците.На дрвени Прстени се совршени за правење на разни виси дизајни.Збогатете го вашето дизајни со природни недовршени дрвени Монистра.На наставни прирачник внатрешноста на кутијата ве учи како да направите основни јазли и да се направи различни модели од вашиот комплет.Па подолу е листа на нешто што може да се направи со тоа : .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата