• Свеж
Ресни Занает Памук Кабелот за Растенијата Закачалки за Плетење, 100 Природни Ресни Кабелот Јаже 3мм со 100Pcs Дрво Грав, 6Pcs Дрво Прстени, 6Pcs Дрвени Стапчиња

Ресни Занает Памук Кабелот за Растенијата Закачалки за Плетење, 100 Природни Ресни Кабелот Јаже 3мм со 100Pcs

DEN 398.16
Достапно е за нарачката

Стока

На ресни јаже направени од природен памук, безбедно и odourless, нема боење, не белење, без хемиски, меки и удобни, составен од 4 насоки, силни и издржливи.Природни ресни памук јаже може да се користи за да се направи ѕид виси, растенијата закачалки, таписерии итн ресни занает за дома партии декорација.На производи се целосно опремени, не само чипка јажиња, но исто така и други декоративни додатоци да се направи вашиот рачно изработени занаетчиски повеќе уникатен и додадете специјални карактеристики.За да креирате специјален ресни проект за вашиот дом.Круг на Монистра : 12 мм дијаметар.PACAKGE ВКЛУЧУВААТ 100 природни ресни памук мозок, 100 парчиња шарени дрво грав(11 x 12mm), 6 парчиња дрво прстени(5cm, 7cm), 6 парчиња дрво стапови(8мм x 15cm, 8mm x 20cm).Памук Јаже : 3мм дијаметар, 100m Color : Како Picture Package се Вклучени : 1* Ресни Занает Kit Round Монистра : 12 mm diameter Pin Бар : 150 мм долго; 200 mm long SIZE - Ресни мозок е 100 x 3мм во должина и дијаметар, ги задоволат вашите секојдневна употреба.PACAKGE ВКЛУЧУВААТ 100 природни ресни памук мозок, 100 парчиња шарени дрво грав(11 x 12mm), 6 парчиња дрво прстени(5cm, 7cm), 6 парчиња дрво стапови(8мм x 15cm, 8mm x 20cm).Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата