• Свеж
InterDesign Моќ Заклучување Вшмукување, Спа Кука, Јасно

InterDesign Моќ Заклучување Вшмукување, Спа Кука, Јасно

DEN 190.80
Достапно е за нарачката

Стока

Moisten вшмукување чаши, притисни на своето место на чиста, мазна, сува површина, и вртливата заклучување механизам да се одржи во место.Лифт, притисни и lock функција за безбедна лепливоста да се мазни површини.Направени од издржлив, Направен од јасно, пауза-отпорни, Resipreme пластика.Придава на било каква мазна не-porous површината како што се плочки, стакло, fiberglass и некои метали.Се однесуваат на наставни видео на употреба на производот.Вшмукување кука е изградена со високо влијание јасно пластика.Иновативни Моќ Заклучување дизајн обезбедува максимално вшмукување на мазни не-porous површини како што се плочи стакло fiberglass и некои метали.Вшмукување куки приложите со едноставно притискање на купот против површина и заклучување на кука во место.Вшмукување печат е пуштен на слобода кога кука е повлечена назад.Одлично за бесење туш и бања прибор за во купатило или кујнски прибор и алатки на плочка backsplash.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата