• Свеж
FNJJLU Женска Влечки Мека Кадифен Влечки Дома Затворен Влечки Памук Мека-Soled Влечки Унисекс Лизга-На Чевлички

FNJJLU Женска Влечки Мека Кадифен Влечки Дома Затворен Влечки Памук Мека-Soled Влечки Унисекс Лизга-На Чевлички

DEN 367.20
Достапно е за нарачката

Стока

100% Памук. [Удобно и згодна] мека кадифен меки горниот ви овозможува удобно, симпатична, модерни и елегантен фустан.На insole на овој дом чевли се направени од здрав висока густина мемориска пена, што ќе ви овозможи да се одморите нозете, по долго ден на одење. [Задржи топло и светло] Лесно да се стави на и полетување, да ги задржи вашите нозе топло.Донесе дополнителни удобноста на вашиот заслужената нозе.Лесни чевли може да го постигне некој облак како чувство при одење.Затворен влечки се погодни за жени/мажи од сите возрасти. [Амортизирање и Издржливост] Не се лизга гумени стапалата да ви обезбеди безбедност, материјал себе, исто така, обезбедува заштита на подот од гребнатини, водоотпорен и не се лизга TPR ѓон апсорбира бучава при одење на подот.Во прилог на амортизирање издржливост, влечки, исто така, обезбеди доволна поддршка за вашите зглобови и стапалата. [Одлична за подароци] Овие влечки вклучуваат жените големини и мажите големини.Овие кадифен чевли ќе биде одличен подарок за семејството, пријателите, и вашите најблиски, за да ги заштитат своите замор.Ако вашите нозе се пошироки или помеѓу големини, ние ви препорачуваме да се купи еден големина поголема. [Топло reminder] На чевли може да бидат мали, ние искрено ви препорачуваме да се купи големи димензии.Ако имате било какви прашања во врска со чевли, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата