• Свеж
SunStory Галакси A71 5G Случај со HD Екран Заштитник [ 2 Пакети ] (Не Одговара A71 4G), A71 5G 2020 Случај Сјајот Јасно со Анти-Падот Агол, Арматура Случај за Samsung Галакси A71 5G Телефон (С

SunStory Галакси A71 5G Случај со HD Екран Заштитник [ 2 Пакети ] (Не Одговара A71 4G), A71 5G 2020 Случај Сјајот

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со Галакси A71 5 G.Не за A71 5 G UW Verizon.Високо квалитетни и издржливи мека транспарентен TPU назад случај,исполнет со течност и блеска,цврсто запечатени процес.Внатрешноста блеска плови слободно кога ќе се движат вашиот телефон.Двојна Заштита со КОМПЈУТЕР слој и TPU Браник да се направи одлична заштита, анти-нула, издржливи.Совршен cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон и Безбеден и заштитен, мала тежина која ќе ви одговара на вашиот телефон совршено.Sun Story Моден Дизајн со Поместување Сјајна жив песок Сјајот, Безбедност Дизајн со Двојна Заштита и со PC слој и TPU Браник, Безбедно материјал да го заштитите вашиот телефон : 1.Карактеристики : .Безбедност и Моден дизајн и Безбедноста Материјал.Сјајот Се Движат Наоколу.Двоен слој обезбедува најсилните ниво на заштита.Тече Течност Лебди Сјајот Жив Песок Силиконска Гума. - Брани вашиот уред од капки, гребење и дневни авантури. - Модата која го штити вашиот телефон и нуди одлична страна се чувствуваат. - Кои се направени од издржлив високо квалитетен материјал, обезбедува максимална заштита за вашиот телефон. - Пристап до сите копчиња и карактеристики. 2.Пакување, вклучувајќи и Еден Нов Случај Напомена : Sun Story случај е бренд сопственик на Модата производ, ние никогаш не ги овластува трето лице да продаваме нашите производи во НАС, ве молиме бидете сигурни дека ќе го купите вистински производ од Sun Story.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата