• Свеж
Пакет на 2 Вертикални Tapestry Сонцето и Месечината Tapestry Психоделичен Сонцето Таписерии Ѕвезди Tapestry Црно и Бело Tapestry Ѕид Виси како Ѕид Уметност за Спална соба, Дневна С?

Пакет на 2 Вертикални Tapestry Сонцето и Месечината Tapestry Психоделичен Сонцето Таписерии Ѕвезди Tapestry

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Нашите 2 поставете сонцето и месечината tapestry полна со мистерија.Психоделичен tarot стил, класичните црно бели тон, домот tassels и рачно изработени нежен hemming, живописни бои и јасни линии со HD технологија на печатење, кој ќе се фати сите очи.Врвен КВАЛИТЕТ : горење сонцето tapestry е направен од 100% висок квалитет на животната средина полиестер материјал кој е супер меки, издржлив, лесен, исто така има многу добри навремено отпор и обликот на задржување.Психоделичен сонцето tarot tapestry е бескрајно супериорен во однос на другите материјали.Не пропуштајте.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Ова вертикална сонцето месечината tarot tapestry мерки 13.8" x 19.7" инчи / x 35cm 50cm.Совршен ѕид оркестарот избор за вас, вашето семејство и пријатели.ЛЕСНО КОРИСТЕТЕ&се ГРИЖИ : црно и бело tapestry е направен од виси лост, виси roping и елегантен tassels на дното, лесно да се откажам.Измијте со машина или на раката во студена вода, железо на ниска температура.МУЛТИ ЦЕЛ : Овој 2 пакет на мали tarot tapestry е совршен за ѕид виси на секоја сезона, погоден за тремот hangings, дневна соба, спална соба, ученичкиот дом, кујна, канцеларија, ТВ на ѕид, скали и така натаму.Дизајнерот Вели : Сонцето и Месечината tapestry со живописни бои, свежи линија, јасна шема, и домот, рачно изработени tassels на дното ќе декор вашата соба психоделичен атмосфера во неколку минути.Уникатен Дизајн : Ова месечината и сонцето tapestry полн со детали и креативност, уникатен tarot стил со класични црни и бели тонови, дефинитивно ќе донесе неочекувани визуелно уживање на вашиот простор.Врховниот Материјал : психоделичен сонцето tapestry е направен од 100% висок квалитет на животната средина-пријателски полиестер материјал кој е супер издржлив, меки, лесни и кожа-пријателски.HD Печатење : Сонцето, месечината, ѕвездите tapestry усвојување на напредни висока дигитално печатење технологија, функција живописни бои, остри линии и јасно модели.Може да се користи за внатрешна и ourdoor користите за многу години.Никогаш не грижете се тоа fadding.Големина Детали : 13.8 ʺ L × 19.7 ʺ W (35 CM × 50 CM)Широко се Користат : Како што е совршен роденден, или било фестивал подарок за вашето семејство или пријатели.Погоден за дневна соба, спална соба, ученичкиот дом, кујна, канцеларија, ТВ на ѕид, на врата, по скали, тоалет и сл.Лесно да се Откажам : Висат на овој мал вертикален ѕид tapestry на ѕидот од pushpins, декоративни tacks или куки, во рок од неколку минути може да се донесе вашиот дом магична трансформација.Миење и за Нега на : Рачно или во машина за миење под нежен циклус.Железо тоа на ниска температура.Не кајгана.Висат сува само.Пакетот Вклучува : 2*Сонцето и Месечината Tapestry Топло Информации : Мало боја разликата е дозволено за светлината и на екранот ефекти.1-2cm/0.4" - 0.8" разликата во производ големина е дозволено од страна на прирачник за мерење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата