• Свеж
Слушалка Планината Слушалки Носителот Алуминиум Слушалки Закачалка Под Биро Слушалки Стојат Ѕид Закачалка за Повеќето Слушалки Црна 1pc

Слушалка Планината Слушалки Носителот Алуминиум Слушалки Закачалка Под Биро Слушалки Стојат Ѕид Закачалка за

DEN 218.16
Достапно е за нарачката

Стока

МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : исто така, Можете да го користите да се откажам други мали предмети, како на пример кабли, слушалка, игра контролори, пластична кеса, чадор или нешто друго.ЧИСТА & ОРГАНИЗИРАН ПРОСТОР : се Организираат и да ги среди вашата работа простор во дом и канцеларија.ЕЛЕГАНТНА И ИЗДРЖЛИВА : Елегантен изглед, направен со Алуминиум,цврсти и издржливи.СУПЕР ЗАШТИТА : Гума баласт е предвидено да го заштитите вашиот приклучок за слушалки од гребење, притискање и други несакани штета.МИНИМАЛИСТИЧКИ СТИЛ : Чува вашите слушалки надвор од нередот и лесно да се постигне, Наменета за луѓе кои ја ценат квалитетот, Минималистички стил и врвна флексибилност.Опис : Боја : Црна.Објектот Големина : Прибл.(L*H)64*50mm.Главен Материјал : Алуминиум легура,силикони.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1 PC Слушалки Држачот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата