• Свеж
Ранец за Девојки Месечината Замав Момче Жени Секојдневно Торби за Патување Ранец

Ранец за Девојки Месечината Замав Момче Жени Секојдневно Торби за Патување Ранец

DEN 695.76
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Околу димензии се 11.5 Lx16 Hx8 W инчен, одговара лап-топ компјутери под 14" лесно.Прегради : Една од главните капацитет џеб, два странични џебови, една пред архивиран џеб, и четири внатре џебови.Ранец е целосно печатени, стилски и убави.Поместена прилагодливи рамо ремени и дише пена назад се осигура дека вашето дете е удобно и способни да се носат тешки книги.На Lagerery сите-print ранец се направени од издржлив полиестер платно со големи прегради и мали внатрешни џебови за да се осигура дека сè е во ред.Тоа е практично додаток за училиште или во секојдневниот живот.За ученици од различни возрасти, тоа е совршен ранец.Карактеристики : -Направен од високо-квалитет полиестер материјал, лесни и издржливи. -Една од главните капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред архивиран џеб, 4 џебови внатре.Лесно може да се вид предмети. -Целосно печатени ранец, стилски и убави. -Поместена прилагодливи рамо ремени и дише пена назад обезбеди на вашето дете е удобно и способни да се носат тешки книги. -На средна големина е многу погодна за луѓе од различни возрасти, без разлика дали тоа е возрасни или деца, деца.Тоа може да се користи како училиште торба или неформални туристички ранец, или дневна прошетка ранец.Ве молиме Имајте во предвид : поради различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.Поради различни компјутерски монитори, реалните објекти и слики може да има некои боја разлика.По Продажбата на : Доколку имате било какви прашања во врска со овој ранец, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата