• Свеж
Hepix Кактус Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max Флорални Покрие со Cacti Цвеќиња Шема за Жени, Девојки, Тенок Заштитен TPU Рамка Браници Покрена Усни Shockproof за iPhone 12 Про Max 6.

Hepix Кактус Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max Флорални Покрие со Cacti Цвеќиња Шема за Жени, Девојки,

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

【TPU МАТЕРИЈАЛ】Направен од високо-квалитет Јасно Мек, Флексибилен TPU засилен со четири агли за да се заштити вашиот Случај за i Phone 12 Про Макс (6.7") 2020 година. Тоа нема да додадете дел на вашиот i Phone. 【СИТЕ КРУГ ЗАШТИТА】Мек, Флексибилен TPU, добра шок апсорпција.Четири дополнителни браник аглите се убаво за заштита од капки, и ги зголеми усните се задржи на екран и камера исклучување на рамни површини. 【КАКТУС ДИЗАЈН】Овие зелени силна кактус со цвеќиња расте на вашиот телефон случај.Кактус синоним за сила и издржливост.Кога ќе се соочи со фрустрации, гледајќи во кактус ќе направи да се моќни. 【ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОК】Прецизни cutouts за целосен пристап до сите порти, звучници, камера и други карактеристики.Чувствителни копчето опфаќа овозможи брзо реагирање. 【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ】На Јасен Случај за i Phone 12 Про Max случај е дизајниран за полнење со безжичните полначи (НЕ се ВКЛУЧУВААТ), па нема потреба да се отстранат кога ќе дојде на власт вашиот i Phone.Воена Степен на Заштита со 4 шок-доказ агли.Воскресна рабовите за да се задржи на телефонот повлечена од рамни површини.Крена рабови се спречи површината на гребнатини.Каде што ви треба најмногу.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата