• Свеж
Mike Davis Потпишан од Јужна Каролина USC Gamecocks Пораби на Големината 52 Џерси w/Оди Cocks JSA ГРБ

Mike Davis Потпишан од Јужна Каролина USC Gamecocks Пораби на Големината 52 Џерси w/Оди Cocks JSA ГРБ

DEN 1680.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ова е големина 50 Јужна Каролина Gamecocks џерси (сите букви/бројки/логоа пораби на) autographed со трчање назад, Mike Davis.Дрес е сосема нов, никогаш не се носи, и се чуваат во чад и домашно милениче слободни средина.Тој потпиша оваа џерси смело со црна Sharpie, и е професионално потврдени од страна на еден од професијата водечките 3rd партија автентикација услуги - JSA (Џејмс Spence Автентикација).Објектот ќе дојде со сертификат за автентичност (ГРБОТ) од JSA што одговара на сертификат број на налепница, тие се поставени на објектот.Посета JSA е веб-сајт и да ја внесете вашата сертификат број за верификација на потписот!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата