• Свеж
uxcell M3x60mm+6mm Машки-Женски Месинг Хексадецимален PCB Плоча Spacer ќор-сокак Завртки Орев за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 20set

uxcell M3x60mm+6mm Машки-Женски Месинг Хексадецимален PCB Плоча Spacer ќор-сокак Завртки Орев за FPV Летало

DEN 264.00
Достапно е за нарачката

Стока

√ Големина : M3x60mm+6mm Машки-Женски Хексадецимален Месинг PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер М3 Нерѓосувачки челик завртки 5 mm, 20 парчиња; М3 Месинг машки-женски ќор-сокак 60 мм + 6 mm, 20 парчиња. 1. Овие Хексадецимален Месинг Standoffs имаат добри механичка цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија. 2. Ги исполнуваат стандардот метрички систем.Просечната грешка е помалку од 0.01 mm.Темата е многу остар, чисти и точни.Точни димензии се направи вашата инсталација или одржување полесно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата