• Свеж
Злите Метал Corvette Кошула - Максимум - C5 Corvette

Злите Метал Corvette Кошула - Максимум - C5 Corvette

DEN 599.76
Достапно е за нарачката

Стока

100% Памук.Официјално Лиценцирани од страна на General Motors.Corvette Максимум кошула.Направен од 100% памук.Пред екранот печатени центар градите печатење кој tach redlining со Corvette букви под.Задниот екран печати карактеристики големи Corvette tach, генерички мерачи и Corvette букви.Достапен во големини : Медиум - 2 XL.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата