• Свеж
Готвач Врховниот Шестата Големина Солидна Нерѓосувачки Пареа Табела Маска, Секоја

Готвач Врховниот Шестата Големина Солидна Нерѓосувачки Пареа Табела Маска, Секоја

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Димензии : 6.9" l.x 6.4" w.Сертификати : NSF.Големина : Шестата Големина.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Специјализирана во областа на високо-квалитетни, економски, комерцијални кујна снабдување, Готвач Врховниот е совршен избор за буџетот ум foodservice оператор и ресторан.Имајте страни и entrees топло со овој пареа табела пан маска од Готвач Врховниот.Оваа храна пан поклопецот е дизајниран да се вклопуваат шести големина пареа табела тавата.Тоа е изградена на 201 од не ' рѓосувачки челик кој го прави тоа цврсти доволно да се справи со секојдневно носат и солза.Неговата светла заврши само ќе го подобрат изгледот и презентацијата на било пареа маса амбиент.Оваа храна пан поклопецот е совршен одговор за одржување на супи и зеленчук топло во било вклучена служат област.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата