• Свеж
TenDollar ТОПЛА Нови Кристал Подарок Срце Облик Ѓердан Циркон Сребро Позлатен Pendant (Виолетова)

TenDollar ТОПЛА Нови Кристал Подарок Срце Облик Ѓердан Циркон Сребро Позлатен Pendant (Виолетова)

DEN 355.20
Достапно е за нарачката

Стока

ЖЕШКА Нов Кристал Подарок Срце Облик Ѓердан Циркон Сребро Позлатен Pendant Од Ten Dollar.Материјал : Сребрен Позлатен Легура.Pendant Големина : 2.3 х 2 цм , Тежина : Околу 5.5 g.Главната Боја : Сребро.Пакетот вклучува : 1 x ѓердан. 100% Сосема Нов и во Добра Состојба Материјал : Сребрен Позлатен Легура Pendant Големина : 2.3 х 2 cm Тежина : Околу 5.5 g Главната Боја : Сребро Пакет, Вклучувајќи : 1 x ѓердан Забелешка : Поради резолуцијата на екранот на компјутерот е различен, физички бои може да биде различен од слика, која е нормален феномен, ве молиме ум купувачот внимателно да се купи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата