• Свеж
Малку Месечината Essentials Тропски Оклопни Магла, Плажа, Сите Што го Сакате, 4 мл.

Малку Месечината Essentials Тропски Оклопни Магла, Плажа, Сите Што го Сакате, 4 мл.

DEN 360.00
Достапно е за нарачката

Стока

МИРИСОТ : Убавата uplifting и исполнет со aloha дух да ви даде совршена блажен момент.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Дестилирана Вода (Аква), Tangerine Масло (Citrus Tangerina), Органски Кокос Вкус (Органски Трска Алкохол и Природни Вкусови), Cedarwood Масло (Cedrus Deodara).ЗА НАС : Сите Малку Месечината Essentials производи се суровост-бесплатно, планетата пријателски и рачно изработени од нашиот тим во САД.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Можете да бидете сигурни дека етерични масла што се користат се од највисок квалитет и никогаш не растворувач извлечена!.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Тресат Добро.Spritz 3-5 пати на лицето, вратот, облека или околина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата