• Свеж
SupplySource 9V AC/DC A/C Адаптер за Делта Тапа EP73954 ЕП 73954 Touch2O Генералот 3 Електромагнетниот 9113T-AR-ЛИНИЈА 9113T-ЛИНИЈА 980T-SSSD 9659T 9178T 9913T 9192T 9197T 16926T 9159T 9959T 9183T 9VDC Моќ

SupplySource 9V AC/DC A/C Адаптер за Делта Тапа EP73954 ЕП 73954 Touch2O Генералот 3 Електромагнетниот 9113T-AR-ЛИНИЈА

DEN 256.80
Достапно е за нарачката

Стока

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање.Полначи се сертифицирани со CE FCC итн. ✔МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ - Текст Volt Опсег : 100-240 V / Текст Фреквенција : 50-60 Hz / Кабел Должина : 4 FT. ✔ЗАБЕЛЕШКА : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат. ✔9 V AC/DC A/C Адаптер за Делта Тапа EP73954 ЕП 73954 Touch2 O Генералот 3 Електромагнетниот 9113 T-AR-ЛИНИЈА 9113 T-ЛИНИЈА 980 T-SSSD 9659 T 9178 T 9913 T 9192 T 9197 T 16926 T 9159 T 9959 T 9183 T 9 VDC Моќ. ✔ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена повратна Етикета / 720 Дена во секое време Грижете се-Бесплатно Гаранција!Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.Supply Source 9 V AC/DC A/C Адаптер за Делта Тапа EP73954 ЕП 73954 Touch2 O Генералот 3 Електромагнетниот 9113 T-AR-ЛИНИЈА 9113 T-ЛИНИЈА 980 T-SSSD 9659 T 9178 T 9913 T 9192 T 9197 T 16926 T 9159 T 9959 T 9183 T 9 VDC Power Notice : 1. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата