• Свеж
Евро-Поими Пластични Машина Bobbins, 5/pkg

Евро-Поими Пластични Машина Bobbins, 5/pkg

DEN 152.40
Достапно е за нарачката

Стока

Вклучува 5 bobbins во пакет.За врвот вчитување машини.За Babylock Bernina и Брат машини за шиење.Опис на производот Евро-Поими-5 пластични bobbins за врвот вчитување Babylock Bernina и Брат машини за шиење.Сет Содржи : 1 x Пластични Машина Bobbins-5/Pkg.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата