• Свеж
GOODKSSOP Анти- ' Рѓа Издржлив Велосипед & Мото Handlebar Телефон Планината, Алуминиум Легура Велосипед паметен Телефон Универзален Држач за iPhone, Samsung и Други GPS Стојат 4-7inch Ур

GOODKSSOP Анти- ' Рѓа Издржлив Велосипед & Мото Handlebar Телефон Планината, Алуминиум Легура Велосипед паметен

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Како што одговара за i Phone 12 Про Max/13/12 Pro/12 Мини/12/11 Про max/11 Pro/11/Xs Max/XR/Xs/X/8 Плус/8/7 Плус/7/6s/6/5s и други мобилни телефони. * Без разлика колку е трнлив патот услови се, на велосипед Телефон Носителот гарантира стабилност додека велосипедизам.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата